Szkolne Koło Krajoznawczo-Turystyczne

PORADNIK_NIE_TYLKO_DLA_RODZICOW

więcej ==>

Promujemy zdrowie

W ramach wieloletniego programu promującego wśród dzieci zdrową dietę, bogatą w owoce i warzywa oraz produkty mleczne bierzemy udział w ogólnopolskiej akcji „Owoce i warzywa w szkole” oraz "Mleko w szkole".

Spacer po szkole

Tutaj jesteśmy

KRONIKA NASZEJ SZKOŁY

NASZE DZIAŁANIA

INNOWACJE PEDAGOGICZNE

eTWINNING

LEPSZA SZKOŁA

POLA NADZIEI

ZAKRĘCONA AKCJA DLA MARYSI

ZAKRĘTKI DLA ADY
      ELMO PSIAK I ROLLO JEGO BRAT
    pomagają dzieciom zrozumieć świat

DYPLOMY, PODZIĘKOWANIA

PROJEKTY, W KTÓRYCH BRALIŚMY UDZIAŁ

• PODNOSZENIE KOMPENTENCJI ZAWODOWYCH NAUCZYCIELI W ZAKRESIE ROZWIJANIA UZDOLNIEŃ MATEMATYCZNCH DZIECI
    • PRZYJACIEL MATEMATYCZNEGO ZOO zobacz
    • BEZPECZNIKI TAURONA WŁĄCZ DLA DOBRA DZIECKA  zobacz
    • INDYWIDUALIZACJA PROCESU NAUCZANIA  zobacz
    • FABRYKA WIEDZY  zobacz
    • PIERWSZE UCZNIOWSKIE DOŚWIADCZENIA  zobacz
    • PROJEKT COMENIUS LLP  zobacz
    • COGITO  zobacz
    • SZKOŁA Z KLASĄ  zobacz

W szkolnym świecie...

• Cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami niezwykłą przygodą, jaką było uczestnictwo w warsztatach pizzy, które odbyły się w naszej szkole w marcu!

Podczas tych warsztatów, nasz utalentowany instruktor, Pan Augustyn Wajs, wprowadził uczniów w świat kulinarnych sekretów pizzy. Dzieci klas 1a, 2a, 3a i 3b miały okazję nie tylko dowiedzieć się, jak przygotować idealne ciasto i sos pomidorowy, ale także eksperymentować z różnorodnymi dodatkami, aby stworzyć własne, niepowtarzalne smaki.

Warsztaty pizzy w naszej szkole to nie tylko okazja do nauki, ale również do wspólnego spędzania czasu
      i budowania więzi między uczniami. Dzięki takim wydarzeniom uczymy się nie tylko gotować, ale także szanować i doceniać różnorodność kulinarną oraz kreatywność każdego z nas.

• 21 marca w radosnych nastrojach powitaliśmy nadejście wiosny. W tym dniu odbył się międzyklasowy konkurs o tytuł PRZYJACIELA WIOSNY. W zabawie organizowanej przez Samorząd Uczniowski wzięły udział klasy 1-8, których reprezentanci rywalizowali ze sobą w rozmaitych konkurencjach. Uczniowie prezentowali wiosenne fryzury oraz wymyślne stroje, recytowali wiersze, a także rzucali do kosza czy próbowali trafić piłką w poprzeczkę. Zawodnicy zaprezentowali się znakomicie, a najlepiej wypadli uczniowie z klasy 3b, zdobywając pamiątkowy dyplom oraz nagrodę przygotowaną przez Samorząd Uczniowski. Wgrupie klas starszych najlepsi okazali się uczniowie z klasy 7b.
      Gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę!

• Sięgnijmy gwiazd!

W minioną środę, 20 marca, nasza szkoła otworzyła swoje podwoje dla przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców na wyjątkowy Dzień Otwarty. To niezwykłe wydarzenie było okazją dla wszystkich zainteresowanych, aby poznać naszą szkołę bliżej i odkryć, jakie możliwości edukacyjne oferujemy. Podczas Dnia Otwartego, nasi przyszli uczniowie zostali zaproszeni w niezwykłą kosmiczną podróż. W czasie, gdy pani dyrektor Edyta Helfer oprowadzała rodziców po szkole, dzieci miały okazję wyruszyć w ekscytującą wędrówkę po kosmosie
      w towarzystwie naszych wspaniałych nauczycieli. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim rodzicom
      i przyszłym uczniom, którzy w tym dniu odwiedzili naszą szkołę. Dziękujemy również naszym nauczycielom
      za zaangażowanie w organizację tego wyjątkowego wydarzenia. Mamy nadzieję, że ten dzień był inspirujący
      i pełen pozytywnych wrażeń dla wszystkich.
      Już teraz z niecierpliwością czekamy na dalsze przygody nowych uczniów naszej szkoły!

• ZAPISY I REKRUTACJA DO KLASY PIERWSZEJ na rok szkolny 2024/2025 odbywa się od 4 marca 2024 r.
      od godz. 9.00 do 5 kwietnia 2024 r. do godz. 15.00

z wykorzystaniem systemu elektronicznego pod adresem: