PROJEKTY, W KTÓRYCH BRALIŚMY UDZIAŁ

"Indywidualizacja procesu nauczania w klasach I-III bielskich szkół podstawowych"

W dniu 10.12.2012 ruszyły zajęcia z projektu

Projekt ten był realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytetu IX „Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach”, Poddziałania 9.1.2 „Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszenie różnic w jakości usług edukacyjnych”. Beneficjentem projektu było Miasto Bielsko-Biała, natomiast realizatorem Miejski Zarząd Oświaty w Bielsku-Białej.

Projekt był realizowany w okresie od 4 czerwca 2012r. do 28 czerwca 2013r. (przy czym zajęcia trwały od grudnia 2012r. do czerwca 2013r.) . W naszej szkole realizowane były następujące zajęcia:

• zajęcia dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu w tym także zagrożonych
  • ryzykiem dysleksji
  • zajęcia z gimnastyki korekcyjnej dla dzieci z wadami postawy
  • zajęcia dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w zdobywaniu umiejętności matematycznych
  • zajęcia socjoterapeutyczne i psychoedukacyjne dla dzieci z zaburzeniami komunikacji społecznej

Udział w zajęciach był bezpłatny